Gutto At kuyruğu Şampuan

GUTTO, 400 ML

32.90 TL
10 gün
Puan değeri: 33 puan
Ödül puanları: 2 puan
8699211771100
Stokta
+

Saç Dökülmesi Kontrolü,Sağlıklı saç uzatma, Saç kırıkları onarıcı ve Sağlıklı yeni saçlar için şampuan

Kıl folikülleri tekrar eden döngüler halinde bir büyüme süreci içerisindedir. Saç kökünden çıkan her saç teli, büyür gelişir ve dökülür ancak saç kökü bu döngünün ardından yeni bir saç teli daha üreterek aynı sürece dâhil eder. İnsan saçı ortalama 20 kez saç döngüsü yaşamaktadır.

Saç döngüsü dediğimiz saç dönemleri ise “büyüme, geçiş, bekleme ve dökülme” olarak 4 fazdan oluşur.

Saçların aktif bir şekilde uzadığı büyüme fazı yaklaşık 5 yıl sürer. At kuyruğu otu ve bazi extractlar bu süreci dahada hızlandırmaya yardımcı olur Saçların büyüme fazında kaldığı süre yaşlandıkça azalmaktadır. Saçlarımızın %2’lik kısmı saç büyümesinin durduğu geçiş fazında bulunmaktadır ve bu süre en fazla 2 hafta sürer. Geçiş fazını atlatan saç kökleri 3-4 ay sürecek bekleme fazına geçerler. Bekleme fazına geçen saçlar daha zayıf ve incedir. Dökülme fazına geçtiklerinde kökünden ayrılarak düşerler.

İçeriğindeki at kuyruğu otu, saçların daha hızlı sağlıklı büyümesini sağlar. Daha güçlü yeni saçlara sahip olmanızı sağlar. Bitkisel kompleks, saçların daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken saç dökülmesini önlemeye, yeniden saç oluşumuna, Saç kırıklarının onarılmasına yardımcı olur.

UYGULAMA: Islak saç masajına bir miktar şampuan uygulayın ve durulayın. Islak saç masajına ikinci kez uygulayın ve 2-3 dakika beklettikten sonra durulayın. Böylece, aktif bileşenlerin saç foliküllerinin açılmış gözeneklerine ulaşmasını ve demlenmesini sağlarsınız.

* Kimyasal içerik ve Paraben içermez.

Marka:
GUTTO
Gramaj:
400 ML
Kullanımı:
Bir miktar Şampuanı ıslak saça masaj yaparak uygulayınız ve ve durulayınız ikinci kez ıslak saça masaj yaparak uygulayıp 2 ile 3 dakika kadar bekletip durulayınız